За допомоги яких народних засобів можна позбутися кашлю?

“Через постійно відчинені вікна на роботі та в маршрутках почав дуже кашляти. Чого тільки не купував у аптеці – нічого не допомагає. Можливо, треба буде вдатися до народної медицини. Чув, що помічними є соснові бруньки. Скажіть, будь ласка, чи це справді так і якими ще народними засобами можна лікувати кашель?”

Роман Дяків, м. Львів


Микола Марчук, фітотерапевт:
– Кашель – захисна реакція організму, що може загострюватися через такі подразники, як пил, запах газу, різні алергени або хімічні реакції. Тому, хто кашляє, потрібно якнайбільше часу бувати на свіжому повітрі, в ідеалі – на сонці, намагатися не сидіти чи стояти на протязі, виконувати спеціальні дихальні вправи, а ще використовувати народні засоби.
Найпоширенішими з них є тепле молоко з медом, сік чорної редьки, цибуля з медом і згадані соснові бруньки. У сосні корисне все: і насіння, і молоді гілочки, і смола (живиця). Навіть саме повітря соснового лісу надзвичайно цілюще. 
Віддавна відомо: якщо кашляє дитина, її потрібно водити у сосновий ліс. Це ж стосується і дорослих, що мають проблеми з бронхами та легенями. Соснові бруньки містять ефірні олії, крохмаль, смоли, дубильні речовини, каротин, багато вітамінів. Лікарський відвар бруньок володіє відхаркувальною дією, зменшує в’язкість слизових виділень з легень і дихальних шляхів. 
Для цього потрібно столову ложку соснових бруньок залити склянкою води і півгодини потримати на водяній бані. Такий відвар радять пити після їди по одній третині склянки на кожен прийом.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8140 / 1.53MB / SQL:{query_count}