Чи можна купити вакцину для щеплення в аптеці?

“Моїй доньці щойно виповнився рік. Я прихильниця профілактичних щеплень, але через нездужання дитини кілька обов’язкових їй так і не зробили. Зараз хочу це надолужити. Відверто кажучи, не зовсім довіряю вакцинам, які пропонують кабінети щеплень у поліклініках. Чула, що можна купити їх у аптеках. Скажіть, як це зробити. Може, знадобиться рецепт лікаря?”

Ольга Толочко, м. Львів

фото: gazeta-ptk.org.ua

Леся Магоцька, заступник головного лікаря з охорони материнства і дитинства 2-ої міської поліклініки:
– Так, вакцини справді можна придбати у аптечній мережі, але тільки за рецептом лікаря! Перш за все вам потрібно звернутися до сімейного дільничного лікаря, який повинен оглянути дитину і за станом здоров’я визначити, чи можна її зараз вакцинувати. Крім того, він повинен зазначити, яке саме щеплення належить зробити дитині і яку вакцину для цього треба купити. Тобто, як я уже казала, повинен виписати рецепт.
З цим рецептом ви йдете у кабінет щеплень, щоби взяти міні-сумку-холодильник, і з нею вирушаєте до аптеки. Провізор повинен покласти куплену вами вакцину в сумку-холодильник і видати чек із зазначенням дати і часу продажу вакцини. Після цього ви з дитиною можете повернутися у поліклініку, де її ще раз оглянуть лікарі, і лише тоді у кабінеті щеплень її мають право вакцинувати.
Але пам’ятайте,  що вакцини в аптеках недешеві!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7900 / 1.53MB / SQL:{query_count}