На Львівщині розпочався Тиждень імунізації

Планова імунізація проти таких недуг, як поліомієліт, правець, дифтерія та кашлюк, щороку рятує життя майже трьом мільйонам осіб в усьому світі

Крім того, імунізація позбавляє мільйони людей страждань, пов’язаних із тяжкими хворобами та інвалідністю. Зважаючи на досягнення світового співтовариства у ліквідації багатьох інфекційних захворювань, з упевненістю можна стверджувати, що майбутнє в боротьбі з інфекційними недугами за вакцинопрофілактикою! 
ВООЗ рекомендує щепити не менш ніж 95%  дітей (100% охоплення не може бути через різні протипоказання). До речі, сьогодні США за­хищають населення від 17 інфекційних захворю­вань, Швейцарія – від 13-ти, Україна – від 10-ти (дифтерія, правець, кашлюк, кір, паротит, поліомієліт, туберкульоз, гепатит В, краснуха та гемофільна інфекція), повідомляє департамент охорони здоров’я ЛОДА.
Задля підвищення рівня охоплення вакцина­цією та розуміння важливості імунізації шляхом інформування широкого кола громадськості про те, що кожна людина потребує захисту від хвороб, керованих за допомоги вакцин, та має на це право в Україні, зокрема на Львівщині, віднині, 24 квітня, до 30 квітня відбуватиметься Всесвітній тиждень імунізації. Цього року він проходитиме під гаслом “Не відставайте від життя!”. Більше інформації про вакцинацію можна буде отримати в кабінетах щеплення, де проводитимуть День відкритих дверей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8737 / 1.53MB / SQL:{query_count}