Як схуднути після свят?

“За три дні великодніх свят я погладшав більш ніж на три кілограми! До того постив, сидів на дієті, а тепер знову набрав надлишкової ваги. Найбільше жирові відкладення помітні на животі – він став надто великий. Скажіть, будь ласка, як схуднути після свят?”

Артем Петренко, м. Львів


Уляна Тимчук, дієтолог:
– До вирішення цієї проблеми варто підійти серйозно. Головне – не поспішати, не підганяти організм. На місяць досить скидати два-три кілограми, тому що різке схуднення є стресом для організму, який починає робити запаси жиру, і ефект буде зворотним!
Якщо хочете позбутися великого живота, поступово відмовляйтеся від продуктів, що призводять до відкладення жиру в проблемних зонах – на животі та стегнах. До них належать хліб, масло, макарони, сири (виняток становлять брі, грецькі сири та виготовлені на основі козячого молока – фета і халумі), шоколад, какао, горіхи, морозиво. Але, наголошую, поступово! 
Краще збільшіть у своєму раціоні кількість м’яса, риби, птиці, овочів, грибів, фруктів, чистої води (10 склянок на добу позбавляють організм від шкідливих речовин, зокрема токсинів, сприяють нормалізації процесу травлення і природному очищенню кишківника).
Варто позбутися й звички  постійно щось жувати, особливо на роботі.  Їсти треба кілька разів на день, бажано в той самий час. Між сніданком, обідом, полуднем та вечерею не раджу чимось ласувати. Потрібно відмовитися й від спиртного або споживати його в малій кількості. Про пиво також забудьте – воно дуже калорійне! Більше рухайтеся: почніть ходити в тренажерний зал, забудьте про ліфт – піднімайтеся сходами, робіть фізичні вправи удома. Одне слово, робіть щось – тільки не сидіть!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8150 / 1.53MB / SQL:{query_count}