Чи може куріння призвести до облисіння?

“Останнім часом став дуже швидко лисіти, хоча мені тільки тридцять п’ять! Дружина і мама кажуть, що причиною раннього облисіння може бути куріння. А я й справді багато курю, без цього не можу уявити свого життя. Скажіть, будь ласка, чи справді куріння може призвести до облисіння?”

Валерій Гарчишин, м. Львів


Марта Гальцева, дерматокосметолог:
– Вам треба звернутися насамперед до фахівця-дерматолога, аби з’ясувати причину облисіння, і за потреби розпочати лікування.
А щодо запитання, чи куріння може стати причиною облисіння, так, це правда! Річ у тім, що така шкідлива звичка призводить до руйнування волосяних мішечків (фолікулів), а ще до ослаблення кровоносних судин і порушення циркуляції крові. А все це разом узяте – до втрати волосся. 
Понад те, через куріння може появитися передчасна сивина. Потерпає і шкіра, бо цигарки містять більш ніж 4000 хімічних сполук, які позбавляють шкіру кисню та зневоднюють її. Якщо вам за двадцять, то через куріння виглядатимете років на десять старшим. Від частого куріння можуть втратити природну білизну й зуби – не лише пожовтіє емаль, але й відчуватиметься неприємний запах з рота.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7616 / 1.53MB / SQL:{query_count}