Чи можна замінити сімейного лікаря?

“Якщо у нашій сім’ї хтось хворіє, звертаємось до сімейного лікаря, закрі­п­ле­ного за нашим будинком. Її кваліфікацією ми більш-менш задоволені, але вона вже на пенсії і на робочому місці є не завжди. Незабаром у нас народиться дитинка, і я хотіла б для неї обрати найкращого, найфаховішого лікаря. Кого саме, вже знаю. Скажіть, будь ласка, чи можна замінити сімейного лікаря і що потрібно для цього зробити?”

Вікторія Бордіян, м. Львів


Богдан Остальський, головний педіатр Львова:
– Кожен громадянин України має право вільного вибору та заміни лікаря, який подає первинну медичну допомогу. Особливо якщо в процесі звернень та лікування ви невдоволені його ставленням чи кваліфікацією. 
Для того, аби замінити свого сімейного лікаря, варто звернутися у поліклініку, в центр первинної медико-санітарної допомоги чи амбулаторії сімейного лікаря, написати відповідну заяву на ім’я головного лікаря та заповнити реєстраційну форму. Треба вказати причину, чому хочете замінити лікаря. Бажано, щоби обраний вами лікар був з того самого сімейного відділення, що й попередній (аби він знав свою дільницю). 
А щоби легше було обрати сімейного лікаря, адміністрація медичного закладу зобов’язана забезпечити вам вільний доступ до наступної інформації: ім’я та по батькові лікаря, спеціальність, кількість прикріплених пацієнтів, стаж роботи, кваліфікаційна категорія, почесні звання і адреса, за якою він приймає.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8264 / 1.53MB / SQL:{query_count}