Чи можливо кинути курити?

“Останнім часом моє здоров’я істотно погіршилося: постійно болить голова, додалися проблеми зі серцем. Медики вимагають, щоб я негайно кидав курити. На словах це зробити легко, а ось на ділі… Адже “стаж” тютюнокуріння у мене майже 20 років. Скажіть, будь ласка, чи можливо кинути курити і як це зробити швидко?”

Мирослава Кабанчик, головний нарколог Львівської області: 
– Куріння – це не лише звичка, це психологічна та фізіологічна залежність від будь-якого виду тютюну. Інколи, щоб кинути курити, людині потрібен стимул, який можна знайти не завжди. Люди курять, аби підтримувати певний рівень нікотину в організмі. Якщо ж він знижується, виникає потреба його поповнення, тому рука тягнеться до цигарки. При спробах кинути курити може погіршуватися самопочуття, з’являтися дратівливість, тахікардія, мучити безсоння. Але навіть якщо людина переборола фізичну залежність, може настати психологічна – нагадуватимуть про куріння і запах тютюну, і філіжанка кави…
Людина не просто повинна усвідомити шкоду куріння, вона повинна прагнути відмовитися від цієї згубної звички. Головне правило – кидати курити потрібно одразу, а не зменшувати кількість викурених за день сигарет! Треба викинути всі речі, які нагадують про тютюнову залежність, – цигарки, запальничку, попільничку. Кидати курити найкраще під час зміни обстановки – переїзді в інше помешкання, перед далекою поїздкою. Категорично заборонено “заїдати” проблему льодяниками, морквинами чи іншими продуктами. Це самообман, який не порятує від залежності, а лише додасть зайві кілограми.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7794 / 1.53MB / SQL:{query_count}