Як позбутися ластовиння?

“У мене щороку з’являються веснянки – вкривають ніс, ділянки навколо очей та щоки. І якщо колись я ними не надто переймалася, то тепер вони мене дратують. Порадьте, будь ласка, як можна позбутися ластовиння?”

Галина Цуп,  лікар-косметолог:
– Ластовиння, або веснянки, найчастіше є показником нерівномірного розподілу меланіну – спеціального шкірного пігменту. До їх появи можуть призводити і авітаміноз (нестача вітамінів А і С), і порушення в роботі ендокринної системи, і хвороби печінки. Тому якщо ластовиння з’явилося раптово, варто провести діагностику всього організму. Можливо, існує цілком реальна внутрішня причина їх появи.
Людям, що мають веснянки, потрібно носити сонцезахисні окуляри, бажано з великими лінзами, що закривають ділянки навколо очей. Захистити від сонця може і крислатий капелюшок. Окрім цього, в пік сонячної активності, з 12 до 15 години, не варто засмагати –  краще сховатися в затінку. У пригоді стануть  креми з високим ступенем захисту (SPF),  тональні креми,  пудра із сонцезахисним ефектом для щоденного користування. Повністю позбутися ластовиння неможливо, проте його можна знебарвити. Для цього треба вмиватися кисляком або розчином лимонної кислоти (2-3 г на півсклянки води). Відбілювальний ефект мають і маски з петрушки, домашнього сиру, огірка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8777 / 1.53MB / SQL:{query_count}