Міст єднання за півтора мільярда

Для будівництва транспортного переходу між Кримом і Краснодарським краєм Росії необхідно залучити 1,5 млрд доларів інвестицій

Для будівництва транспортного переходу між Кримом і Краснодарським краєм Росії необхідно залучити 1,5 млрд доларів інвестицій. Про це повідомив голова Верховної ради АРК Володимир Константінов. За його словами, на рівні президентів  України і Росії вже є політичні домовленості про будівництво переходу, але складність полягає в ціні проекту.

“Висока вартість, за нинішніми мірками, цих інвестицій – 1,5 млрд дол. – це дуже великі інвестиції навіть для таких країн, як Росія і Україна”, – сказав спікер. І додав, що англійські інвестори вже виявили бажання брати участь у будівництві переходу.
Володимир Константінов зазначив, що політична вигода від реалізації проекту колосальна, оскільки зможе істотно змінити розвиток АРК. “Крим поміняється на 360 градусів від цього проекту”, – сказав спікер. І пояснив, що транспортні потоки зі Східної Азії до Європи замикатимуться на Криму.

Нагадаємо, Віктор Янукович заявив, що будівництво транспортного переходу між Кримом і Краснодарським краєм Росії планують завершити до 2014 року.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8752 / 1.52MB / SQL:{query_count}