Працювали за дякую?

Фантастичної доплати лікарям, яку прем'єр­міністр Юлія Тимошенко обіцяла за роботу під час епідемії грипу, не буде

Фантастичної доплати лікарям, яку прем'єр­міністр Юлія Тимошенко обіцяла за роботу під час епідемії грипу, не буде

Обіцянки - цяцянки, а в постанові Кабміну не було зафіксовано ані чотирикратної, ані подвійної зарплати медиків за посилений режим праці. Постанова КМУ передбачає лише доплату за понаднормовий робочий час, якого, зрештою, було не так уже й багато - переважно від двох до чотирьох годин на працівника. Тим паче, що низка лікарських посад передбачає ненормований робочий день.

Гроші за цією постановою, а саме 1 млн 33 тисячі гривень, з держбюджету вже надійшли, щоправда, труднощі виникли з механізмом їх виплати.

- Кошти надійшли на рахунок міського управління охорони здоров'я, а їх розпорядником призначено начальника управління, тож тепер я маю відкрити окремий рахунок, зібрати і перевірити купу табелів, затвердити безліч документів, і лише тоді працівники отримають гроші, - пояснив «Пошті» Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров'я ЛМР .

За його словами, на доплати, передбачені постановою, цієї суми цілком достатньо. Водночас головний медик міста обіцяє також своїм підлеглим доплатити за інтенсивність та напруженість праці.

- Я вже дав команду головним лікарям преміювати працівників залежно від їхньої роботи під час епідемії у розмірі 10 - 50% від посадового окладу. Ці доплати здійснюватимуть із зарплатного фонду кожної медичної установи. Якщо керівник правильно розпоряджається коштами, то гроші на доплату працівникам завжди є, - резюмував Володимир Зуб.

Водночас рядові працівники медичних закладів обурені таким ставленням до їхньої праці, адже доплата, яку вони отримають за листопад, у більшості випадків не перевищує 300 грн. До прикладу, у 5й комунальній міській клінічній лікарні медики отримали по 200 грн, а медсестри - по 100 грн.

- У нас у середньому на працівника виходить по 200 грн доплати, - сказала "Пошті" одна із працівниць КП "Львівська станція швидкої медичної допомоги". - За такого ставлення люди під час складної ситуації наступного разу просто не будуть виходити на роботу, а братимуть лікарняні чи відпустки за власний рахунок...

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9193 / 1.54MB / SQL:{query_count}