Ні хліба, ні видовищ

Парад на 70 мільйонів гривень потішить одним танком

Парад на 70 мільйонів гривень потішить одним танком

На військовому параді у Києві у День незалежності глядачам продемонструють лише один танк.

Після генеральної репетиції параду на Хрещатику начальник Генерального штабу Сергій Кириченко залишився незадоволений готовністю вояків до урочистого параду. "Крокують на трієчку", - резюмував він, після ходи 3,5 тисячі своїх підлеглих.

"Я переконаний, що 21 серпня, коли відбудеться ще одна генеральна репетиція параду військ, я зможу сказати що ми пройшли на "добре", - наголосив Кириченко.

Начальник Генштабу визнав, що минулорічний парад був масштабніший - торік танків було шість, цього року лише один, зенітних ракетних комплексів "Оса" торік теж було 6, у цьому році продемонструють одну одиницю.

Зате цьогоріч будуть представлені такі нові зразки озброєння і техніки, як національний танк "Оплот", броньована машина "Козак", бронетранспортер БТР4 та інші.

Учора ж стало відомо, що у параді будуть задіяні 35 одиниць авіаційної техніки, зокрема 8 вертольотів, три цивільні літаки, три транспортні літаки - "Мрія", "Руслан" і Ан­148, а також військова авіаційна техніка, зокрема бомбардувальники і винищувачі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8917 / 1.53MB / SQL:{query_count}