Безперервні урядові ротації

Наступного тижня «слуги народу» обговорять ймовірні заміни в Кабміні. Посад можуть позбутися «три-чотири» міністри

До змін в уряді на чолі із прем’єром Денисом Шмигалем усім варто було б вже давно звикнути. От і новий осінній політичний сезон також, найімовірніше, принесе ротації у складі нинішнього Кабінету Міністрів України. 7 вересня голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив про те, що планується заміна трьох або чотирьох міністрів.
«Планується три-чотири кадрові заміни. Але ми не будемо їх анонсувати наперед, адже це може нашкодити певному міністерству, тому що наступного ж дня після того, як журналісти дали заголовки про те, що такий-то міністр іде, його вже ніхто не слухається, він не може виконувати свої обов'язки фактично. А часовий лаг між новинами і рішенням, він може бути два-три тижні, можливо, навіть і місяць», – розповів журналістам Давид Арахамія.
Вже наступного дня він заявив, що фракція «Слуга народу» обговорить кадрові зміни в уряді, найімовірніше, 20 вересня. Він не став уточняти, кому саме з міністрів зараз найбільше загрожує звільнення, але зазначив, що розмови про відставку прем’єра та повного складу уряду є фейком, і що пошуки кандидатур на заміну окремим урядовцям розпочалися ще півтора місяця тому.
Тут треба зазначити, що минулого тижня інтернет-видання «Українська правда» писало про те, що владна команда шукає заміну для міністра оборони Андрія Тарана, міністра соціальної політики Марини Лазебної та віцепрем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського.
«Уруський, Лазебна і Таран підуть. Їм вже шукають заміну, але тут проблеми. Тому що лавка запасних мала, а люди, яких ми запрошуємо ззовні, неохоче рвуться в Кабмін», – так Українська правда передала слова неназваного співрозмовника у парламентській фракції «Слуга народу». Водночас джерела у фракції також зазначили, що поки що начебто не готується заміна міністра юстиції Дениса Малюськи та міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченко. 
Зазначимо, що останнім часом в інформпросторі не вщухали розмови про ймовірну відставку і цих двох міністрів, але як буде насправді – покажуть вже найближчі тижні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8056 / 1.54MB / SQL:{query_count}