Сім мільярдів від Укроборонпрому

Львівський бронетанковий завод передав українським військовим модернізовані танки Т-64 та Т-72

У першому кварталі поточного року загальний обсяг виробництва підприємств Державного концерну «Укроборонпром» наблизився до 7 млрд грн у грошовому еквіваленті, що на 5,1% перевищує показник аналогічного періоду 2020 року. Найбільший внесок у досягнення загального результату – понад 3,2 млрд грн – зроблено в галузі авіабудування та авіаремонту, інформує пресслужба концерну.
Обсяг виробництва високоточної зброї та боєприпасів перевищив 1,4 млрд грн. Підприємства, які входять до управління бронетанкової техніки, виготовили продукції, виконали робіт і надали послуг на понад 1,3 млрд грн. Зокрема, Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» (ЛБТЗ), яке входить до складу Укроборонпрому, нещодавно передало українським військовим п’ять модернізованих танків Т-64 та Т-72. Роботи виконані з випередженням графіка та за умов обмеженого фінансування. Танки укомплектовано сучасними системами управління вогнем, внутрішнього і зовнішнього зв’язку та комунікації, приладами денного та нічного бачення, камерами заднього виду, супутниковою навігацією та динамічним захистом.
Це вже друга передача військової техніки від ЛБТЗ до Міністерства оборони України у цьому році. Перша партія налічувала понад 10 модернізованих бойових машин. «У першому кварталі завод перевиконав виробничий план на понад 20 мільйонів гривень у грошовому еквіваленті», – зазначив директор підприємства Віктор Андрощук.
Львівський бронетанковий завод виготовляє та ремонтує військову техніку, зокрема, броньовані пожежні машини ГПМ-72 та ГПМ-54, броньовані ремонтно-евакуаційні машини «Лев» і «Зубр» й тактичну броньовану колісну машину «Дозор-Б». Також підприємство здійснює капітальний ремонт і модернізацію танків Т-72, Т-64 та низки спеціальних інженерних машин.
Частка напрямку радіолокації, радіозв’язку та спеціальних приладів на підприємствах, що входять до складу концерну Укроборонпром, за перший квартал цього року становить понад 0,6 млрд грн, а суднобудування, судноремонту та морської техніки – понад 0,3 млрд грн. Найбільшого зростання проти першого кварталу минулого року досягли сфери авіабудування та авіаремонту (28%), радіолокації (28%) і виготовлення високоточної зброї та боєприпасів (25%). Крім цього, в першому кварталі 2021 року підприємства-спецекспортери збільшили обсяги експортно-імпортних операцій (відвантаження продукції/надходження коштів) на 55% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
«Ми працюємо над виконанням свого головного завдання – зміцненням обороноздатності держави та забезпеченням українського війська озброєнням та військовою технікою. Ми розвиваємо партнерство з іноземними державами та зміцнюємо свій статус надійного постачальника якісної продукції для зовнішніх ринків», – зазначив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5960 / 3.99MB / SQL:{query_count}