Укрзалізниця «полює» на порушників карантину

Якщо бачите порушення, звертайтеся на гарячу лінію 0-800-50-3222

Укрзалізниця (УЗ) і Національна поліція України розпочали спеціальні рейди з перевірки дотримання карантинних вимог на вокзалах і в потягах. Про це повідомила пресслужба УЗ із посиланням на в. о. голови правління компанії Івана Юрика.
«Ми дотримуємося всіх карантинних обмежень та заходів, прагнемо забезпечити максимальний комфорт і водночас максимальну безпеку під час пасажирських перевезень. Саме тому спільно з Національною поліцією ми посилили контроль за дотриманням карантинних вимог у пасажирських потягах і на об’єктах залізничного транспорту», – каже посадовець.
Під час перших рейдів проінспектували потяги №142 Бахмут – Львів, №724 Київ – Харків, а також експрес №831 Бориспіль – Київ. «Правоохоронці обмежилися складанням тільки одного протоколу про адміністративне порушення для пасажира на вокзалі, який відмовлявся від носіння маски, але попередили понад 20 пасажирів у вагонах, маски на яких були вдягнуті неправильно», – кажуть у відомстві.
Укрзалізниця також повідомила, що контроль за дотриманням маскового режиму буде посилений. Компанія інформуватиме пасажирів про небезпеку COVID-19 на табло й екранах вокзалів, аудіосповіщеннями та масштабною кампанією у вагонах.
Директор філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський повідомив, за яким номером можна телефонувати для повідомлення про зафіксоване порушення. «Якщо ви бачите такі порушення, негайно звертайтеся на гарячу лінію 0-800-50-3222. Ми здатні уникнути повної зупинки залізничного руху, тільки зробивши потяги зразковою територією безпеки», – наголосив він.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8622 / 1.53MB / SQL:{query_count}