Оновлено правила видачі автомобільних номерів

Сервісні центри МВС видаватимуть на транспортні засоби номерні знаки тільки своєї області, незалежно від місця прописки власника

Таке нововведення дозволяє оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих матеріальних витрат, інформує пресслужба Головного сервісного центру МВС у Львівській області.
«Міністерством внутрішніх справ України прийнято наказ №166, який встановлює єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів і вимоги до них. Зокрема визначено правила застосування, типи і основні розміри державних номерних знаків, встановлені вимоги до інформаційного змісту і технічних характеристик», – інформують у МВС.
Основним нововведенням, яке впроваджується, є зміна визначення адміністративно-територіальної приналежності транспортного засобу, а саме не за місцем прописки власника, як було досі, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу.
Зазначені вимоги не поширюються на номерні знаки, які українці залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС. «Таке нововведення дозволяє оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих матеріальних витрат, що призведе до економії бюджетних коштів», – кажуть у відомстві.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4320 / 3.96MB / SQL:{query_count}