Для чого їм ходити на роботу?

Найменш продуктивна сесія: як парламентарі відвідували пленарні засідання

Впродовж четвертої сесії Верховної Ради України, що тривала із вересня 2020-го по січень 2021-го найгірший показник відвідуваності пленарних засідань у депгрупи «За майбутнє». Про це повідомляє Комітет виборців України.
У середньому впродовж сесії на пленарні засідання реєструвалися лише третина депутатів групи – 36%. В ОПЗЖ цей показник – 40%, у «Батьківщини» – 51%, у депгрупи «Довіра» – 56%, у «Голосі» – 58%, у «Слуги народу» – 62%, у «Європейської солідарності» – 63%.
«Четверта сесія Верховної ради України виявилася найменш продуктивною за час роботи нового складу парламенту. Впродовж сесії народні депутати працювали лише 28 сесійних днів. Відвідування Верховної Ради також погіршилося. З одного боку, на це вплинули місцеві вибори, до яких де факто була залучена частина народних депутатів, які виступали в ролі агітаторів на місцях, – зазначає голова КВУ Олексій Кошель. – З іншого боку, в осінній період в Україні погіршилася загальна ситуація із коронавірусом, через що робота парламенту була фактично заблокованою. Попри форс-мажорні обставини перелік лідерів та аутсайдерів Ради серед фракцій і груп ВРУ фактично не змінився. Депутати окремих фракцій та груп безвідповідально ставляться до виконання своїх депутатських обов’язків та ігнорують пленарні засідання, на яких не відбувається принципових для них голосувань».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8202 / 1.53MB / SQL:{query_count}