IKEA в Україні: відкриття першого магазину перенесли

При цім анонсували запуск онлайн-крамниці

Шведська компанія IKEA, яка спеціалізується на продажу меблів, перенесла відкриття свого першого магазину в Україні на невизначений термін через коронавірус. Водночас компанія почала готуватися до відкриття фірмової онлайн-крамниці. Про це повідомив представник IKEA в Україні Ігор Іус.
«Карантин карантином, але приватний бізнес не планує стояти на місці. Договір оренди ІКЕА Україна з ТРЦ Blockbuster Mall вже підписаний, але у зв'язку з епідемією відкриття магазину в самому центрі Києва відбудеться поки невідомо коли», – повідомив він. За його словами, наразі компанія готується до запуску свого інтернет-магазину. Зокрема, почала завантажувати на сайт свої товари, поки – без можливості замовлення, однак з цінами та інформацією про них, інформує hromadske.ua.
Коли саме українці зможуть купувати товари в онлайн-магазині IKEA, поки невідомо. Джерела BBC News Україна інформують, що це може статися вже наступного тижня.
Це вже третя спроба компанії вийти на український ринок. Перші плани про вихід шведського гіганта на український ринок були озвучені ще в 2005 році.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8755 / 1.52MB / SQL:{query_count}