Нардепи-прогульники

Серед найменш дисциплінованих парламентарів – представники ОПЗЖ, «Батьківщини», «Слуги народу» та позафракційні

джерело: oporaua.org
Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала роботу парламенту за пів року, зокрема й те, наскільки нинішні нардепи були дисциплінованими. І навіть склала антирейтинг прогульників голосувань. Найбільше голосувань за перші шість місяців діяльності Верховної Ради України IX скликання пропустив Вадим Рабінович із «Опозиційної платформи – За життя» (74%). На другому та третьому місцях також його колеги по фракції Вадим Столар (68,9%) та Денис Ісаєнко (61,8%). Також злісними прогульниками виявилися Олександр Дубінський («Слуга народу»), Анжеліка Лабунська («Батьківщина»), Юлія Тимошенко («Батьківщина»), Любов Шпак («Слуга народу»), Віталій Данілов («Батьківщина»), Ігор Кісільов («Опозиційна платформа – За життя»), Олег Волошин («Опозиційна платформа – За життя»), Дмитро Шенцев (позафракційний) і Юрій Солод («Опозиційна платформа – За життя»).
У Громадянській мережі ОПОРА звертають увагу на те, що відповідно до ухвалених у жовтні минулого року змін до законодавства, відвідуваність народними депутатами пленарних засідань вимірюється участю їх у голосуваннях. Тобто якщо депутат не голосує, то він не присутній на засіданнях. Таким чином Верховна Рада відмовилася від письмової реєстрації депутатів. До тих обранців, які не будуть брати участь у голосуваннях, тепер будуть застосовуватися фінансові санкції. Така процедура діє щодо тих депутатів, які пропустили більше 30% голосувань у парламенті.
Аналітики громадської організації також навели цікаву статистику щодо парламентарів, які найменш синхронно голосують із рештою своїх колег по фракціях чи депгрупах. Петро Порошенко найменш синхронно голосує серед парламентарів із фракції «Європейської Солідарності». Показник його голосувань проти лінії фракції становить 69,9%. У «Слузі народу» найменше з фракцією голосує Олександр Дубінський. Показник його голосувань проти лінії фракції – 66,9%. У фракції «Опозиційна платформа – За життя» найбільше проти фракції голосує Ігор Абрамович. Цей показник голосувань становить майже 41,1%. У депутатській групі «За майбутнє» найменш синхронно голосує Віктор Балога. Він у 50,1% випадків голосував у розріз із позицією групи. У депутатській групі «Довіра» найменш синхронно голосує Олег Кулініч. Він у 44,5% випадків голосував у розріз із позицією групи. У фракції «Голос» найчастіше проти її лінії голосує Святослав Вакарчук. Депутат має 38,3% таких голосувань. У фракції «Батьківщина» найчастіше в розріз із фракцією голосує Сергій Тарута, у 29% випадків.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7832 / 1.54MB / SQL:{query_count}