Пільги на ЖКП: є нововведення

Починаючи з листопада, мешканці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу без урахування пільг та субсидій

Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який набув чинності з 1 жовтня 2019 року. Відтепер пільга надається у грошовій формі органами соцзахисту населення, інформує пресслужба ЛОДА.  Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).
Пільговикам, які подали заяву до органу соцзахисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).
У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).
Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується вперше, через неточності в даних із технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.
У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соцзахисту населення за місцем проживання для уточнення інформації. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8439 / 1.52MB / SQL:{query_count}