Франковий виш у трійці лідерів за науковими досягненнями

До першої десятки рейтингу ввійшов і НУ “Львівська політехніка”

Інформаційний ресурс Scopus.org.ua опублікував новий рейтинг університетів України за показниками наукової діяльності. Результати дослідження базуються на показниках реєстру даних Scopus, який використовують для відстеження цитованості наукових статей, що публікують навчальні заклади або їхні співробітники.
Згідно з даними рейтингу, Львівський національний університет імені І. Франка, як і торік, посів третє місце з індексом цитованості наукових робіт (індекс Гірша) 60 пунктів.
На восьму сходинку піднявся Національний університет “Львівська політехніка” і має 42 пункти за індексом Гірша. Як і торік, 11 місце рейтингу посів Львівський національний медичний університет імені Д. Галицького, який отримав 39 пунктів, інформує Твоє місто.
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. Ґжицького опустився на 37 місце у рейтингу. Із 143 одразу на 80 місце піднявся Львівський торговельно-економічний університет, а Львівський державний університет фізичної культури опустився на 83. На 90 місці опинився Львівський університет безпеки життєдіяльності, на 117 – Львівський національний аграрний університет. На 156 місце потрапив інститут економіки і туризму (ЛІЕТ), а 159 місце посів Львівський університет бізнесу і права.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8647 / 1.53MB / SQL:{query_count}