Робота не вовк…

Десяток нардепів пропустили всі голосування під час липневих засідань парламенту

Минулого тижня вже завершилась восьма сесія парламенту. Та в деяких народних обранців канікули розпочались ще швидше. Принаймні такий висновок можна зробити з того, як вони працювали. Як повідомляє Комітет виборців України (КВУ), в липні цього року 14 парламентарів не проголосували жодного разу.
Щоправда, з цієї кількості одразу відкидаємо нардепів-втікачів Євгена Бакуліна, Сергія Клюєва та Олександра Онищенка. Також окремі історії із В’ячеславом Константіновським, який вже давно заявив про складання депутатських повноважень (ситуація дивна, бо він ще досі формально залишається нардепом; тут зауважимо, що у ВРУ він пройшов по столичному виборчому окрузі №220 і після офіційного припинення повноважень у цьому окрузі мали би бути оголошені довибори) та Надією Савченко, яку утримують під вартою.
Та окрім них, у липні жодного разу не голосували також Євгеній Мураєв, Борислав Береза, Дмитро Ярош, Костянтин Жеваго (усі – позафракційні), Андрій Журжій, Лев Підлісецький (“Самопоміч”), Юхим Звягільський (“Опозиційний блок”), Олександр Пономарьов (“Воля народу”), Віталій Чепинога (БПП). У КВУ зазначають, що за даними веб-сайту парламенту, офіційно ці нардепи пропустили голосування з невідомих причин, тобто не через хворобу чи відрядження. Впродовж липня в парламенті було проведено 12 пленарних засідань, на яких загалом відбулось 326 голосувань.
Також аналітики з КВУ звертають увагу на те, що загалом 52 парламентарі пропустили понад 90% голосувань впродовж липня. Серед них досі формально представник фракції “Опозиційний блок” Вадим Рабінович (взяв участь в 1% голосувань), позафракційний Андрій Білецький (3%), представники “Опоблоку” Наталія Королевська (6%), Сергій Ківалов (6%) та Дмитро Добкін (8%), а також нардеп із фракції БПП Роман Зварич (8%). Серед лідерів парламентських фракцій найгірші показники участі у голосуваннях впродож липня були у співголів фракції “Опоблок” Олександра Вілкула (5%) та Юрія Бойка (10%), а також голови фракції “Батьківщина” Юлії Тимошенко (8%). При цьому Юрій Бойко був письмово зареєстрований на всіх засіданнях ВРУ в липні, Олександр Вілкул – на шести засіданнях, Юлія Тимошенко – на 11 засіданнях. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7989 / 1.54MB / SQL:{query_count}