Компенсація для українських мільйонерів

У 2017 році 92 нардепи-мільйонери отримали від держави компенсацію на оплату житла або винайм готельного номера, мовиться в дослідженні Комітету виборців України (КВУ)

За даними активістів, загалом отримали таку компенсацію 175 народних обранців, проте, згідно з деклараціями, 92 із них не потребують цих коштів, бо мають у власності грошових активів на суму понад мільйон гривень. Повідомляється, що найбільший відсоток депутатів-мільйонерів із безкоштовним житлом у групі “Відродження” – 33% (вісім депутатів із 24-ох). За даними КВУ, серед найбагатших депутатів групи, яким були виплачені кошти: Євген Гєллєр (172 млн грн грошових активів), Юрій Шаповалов (45 млн), Артем Ільюк (25 млн), Антон Кіссе (22 млн), Віталій Барвіненко (16 млн).
На другому місці, кажуть у КВУ, позафракційні депутати – 28% (15 депутатів із 54-ох). Серед них – Євген Мураєв (94 млн), Анатолій Денисенко (81 млн), Борислав Розенблат (43 млн), Олександр Дубінін (20 млн), Сергій Мельничук (8 млн). Окрім того, йдеться у дослідженні, компенсацію отримали близько 20% депутатів-мільйонерів з “Волі народу” (чотири), НФ (17), БПП (29), “Самопомочі” (п’ять), Радикальної партії Олега Ляшка (чотири) та 15% депутатів “Батьківщини” (три) і “Опозиційного блоку” (сім).
Усього в 2017 році депутати отримали понад 32 млн грн компенсації за оренду житла. “Вважаємо, що ця процедура має бути кардинально вдосконалена. Зокрема, потрібно передбачити, що на компенсацію коштів не можуть претендувати особи, які, відповідно до їхніх декларацій, мають достатньо фінансів для самостійного винайму житла”, – зазначає голова КВУ Олексій Кошель.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7957 / 1.53MB / SQL:{query_count}