Наші страхи: війна на Донбасі, економіка та безпека

Війною на Донбасі занепокоєні 72% українців, також серед проблем, які найбільше турбують мешканців країни – рівень життя (60%), економічна ситуація (47%) та безпека України (21%)

Такі результати дослідження наводить Київський міжнародний інститут соціології.
Із усіх проблем найменше українців турбує статус російської мови в Україні (1%) та відносини між громадянами України різних національностей (2%). Війна на сході України більше турбує жителів західного (75%) та східного регіонів (82%), ніж жителів центрального (68%)та південного регіонів (65%).
Стосунки з Європейським Союзом більше турбують жителів східного регіону (11%), ніж решти країни (західний – 2%, центральний – 4%, південний – 4%). Відносини з Росією найбільше турбують жителів південного (15%) та східного регіонів (12%), відносно менше – жителів центру та заходу (10% та 6% відповідно).
Дослідження проводилося із 20 по 29 травня 2017 року Київськм міжнародним інститутом соціології (КМІС). Методом особистого інтерв’ю було опитано 2040  респондентів, що мешкають у 108 населених пунктах усіх областей України (окрім АР Крим) за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років. У Луганській та Донецькій областях опитування проводилися тільки на територіях, що контролюються Україною.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8550 / 1.52MB / SQL:{query_count}