Українці встановили рекорд у Туреччині

Понад мільйон українських туристів (рекордна кількість) відвідали Туреччину в 2016 році, а приріст порівняно з 2015 роком становить 50%

фото: ftnnews.com
Про це повідомив аташе Туреччини з питань туризму Бурат Єлдиз на форумі в Анталії, передає УНІАН. “Понад мільйон людей – це дуже добрий показник, і тенденція приросту має всі шанси продовжитися в 2017 році”, – сказав він.
За словами Бурата Єлди­за, одним з ключових факторів збільшення туристичного потоку з України стала турецька державна програма компенсації туркомпаніям частини вартості перельотів та проживання в готелях. “Державна програма дає можливість туристичним компаніям надати своїм клієнтам цінові пропозиції, з якими складно конкурувати”, – наголосив аташе з туризму.
Тим часом депутат турецького парламенту Гірай Шахін повідомив, що обсяг турецьких інвестиційних проектів, що реалізовуються в Україні, становить 5 млрд дол. “Це велика цифра, але нам однозначно є куди рости”, – наголосив він. За словами Шахіна, Україна і Туреччина мають великі перспективи нарощування обсягів торгівлі та економічного співробітництва. “Незважаючи на складну економічну ситуацію в світі, наші країни можуть значно наростити співробітництво і тим самим забезпечити економічне зростання”, – сказав турецький депутат.
За словами віце-президента Міжнародного союзу бізнесменів України і Туреччини Бурака Пехлівана, представники ділових кіл Туреччини, які працюють в Україні, зокрема у галузі будівництва, легкої промисловості, а також виробництва товарів народного споживання, незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, планують збільшувати свої інвестиції в Україну.
Нагадаємо, що український експорт до Туреччини у січні-вересні 2016 року знизився на 27% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 1,5 млрд дол., а імпорт турецьких товарів зріс на 33,7% (до 756 млн дол).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8041 / 1.53MB / SQL:{query_count}