За тепло платитимемо менше?

Міжнародний валютний фонд не заперечує проти рішення Кабінету Міністрів України зобов’язати тепловиків нараховувати щомісячну плату за використання централізованого опалення із врахуванням змін температурного режиму

фото: pbs.twimg.com
Про це йдеться в листі постійного представника МВФ в Україні Жерома Ваше, який був переданий віце-прем’єр-міністру Геннадію Зубку, передає прес-служба уряду.
“Ми проаналізували Постанову №630 КМУ і не маємо щодо неї заперечень з огляду на її загальну відповідність тій програмі, яка здійснюється за підтримки Міжнародного валютного фону”, – йдеться в листі. За словами віце-прем’єра Геннадія Зубка, така позиція не лише свідчить про професійність постави, а й  руйнує низку популістичних міфів про МВФ.
Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів №630, нарахування щомісячної плати за використання централізованого опалення віднині враховуватиме зміни температурного режиму. “Новий механізм нарахування тарифу дозволить уникнути переплат за спожите тепло наприкінці кожного місяця. Говори простіше, населення буде платити менше – за те, що вони реально спожили, а не за те, що їм нарахували тепловики”, – наголосив віце-прем’єр-міністр. 
“За оцінками експертів, економія коштів для населення, що використовує централізоване опалення, протягом опалювального сезону може сягати 16%”, – зауважив Геннадій Зубко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9122 / 1.53MB / SQL:{query_count}