Новий швидкісний нічний потяг

Укрзалізниця планує скоротити час сполучення на маршруті Львів – Харків до 10 годин

фото: inlviv.net
В Україні почне працювати новий залізничний швидкісний маршрут Харків – Київ – Львів. Міністерство інфраструктури доручило Укрзалізниці якнайшвидше опрацювати запуск нового нічого потяга, який сполучатиме міста за 10 годин. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав радник міністра інфраструктури Олександр Кава.
З його слів, враховуючи наявність вагонів і локомотивів, розрахованих на 160 км/год, це завдання є цілком досяжне і потяг вже за кілька місяців зможе сполучити Харків зі Львовом.
“Зараз на цьому напрямку нічні поїзди їдуть 19-21 годину. Також у пасажирів є можливість проїхати 1061 км між Львовом і Харковом на денних швидкісних поїздах “Інтерсіті+” з пересадкою на станціях Дарниця та Київ-Пасажирський”, – пише він.
Кава певен: пасажирам сподобається можливість “виїхавши з Харкова до 21.00 вже о 7.00 прокинутися в комфортному купе і попити кави у затишній кав’ярні у Львові”. “Вважаю, що треба буде додатково вивчити можливість продовження маршруту цього потяга до Івано-Франківська. Тоді дорога від Харкова до Івано-Франківська займе всього лише 12 годин”, – каже Кава.
Зараз із Львівщини курсують дві пари поїздів Української швидкісної залізниці: Львів – Київ та Трускавець – Львів – Київ, інформує zaxid.net. На ці напрямки від трьох до чотирьох днів на тиждень продають 100% квитків.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2894 / 3.96MB / SQL:{query_count}