Енергетична блокада Донбасу

Україна не платитиме за газ та електроенергію, яку споживають у зоні АТО

фото: dt.ua
Україна перестала оплачувати вартість електроенергії, що надходить у зону АТО з Росії. Про це в понеділок повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин.
“Електроенергія, яка так чи інакше постачалася в зону АТО, не оплачувалася. Не оплачується генерація, розташована на тій території, мінімізований перетік, плюс з 10 квітня ми не оплачуємо електроенергії, що постачається з Росії”, –запевнив урядовець.
Демчишин також заявив, що Україна не оплачує й постачання газу в окупований Донбас. Втім в уряді не впевнені навіть, чи “Газпром” таки постачає туди газ. “Ми не можемо цього підтвердити. Розумієте, “Газпром” заявляє, що вони постачають газ… Ми поки не платили за нього. Останнім часом навіть не було про це мови”, – заявив Демчишин, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ. Нагадаємо, що з вересня 2014-го по березень 2015-го на окупованій території Донбасу Україна спожила газу на суму 9 млрд грн.
Цікавою є й ситуація з шахтами. За інформацією голови Міненергетики, з 90 українських шахт під контролем сепаратистів перебувають 55. При цьому, як уточнив Демчишин, на жодній із 35 шахт, які контролює уряд, не видобувають антрацитового вугілля – майже всі вони добувають вугілля марки “Г”, яке можна спалювати лише на Вуглегірській ТЕС, або вугілля марки “Ж”, яке піддається коксуванню. Відтак Україна змушена купувати вугілля з окупованих територій.
22.04.2015 8:59
Сергій Дуда

Україна на захоплені території нічого не повинна постачати , ми їм зберігаємо кошти які підуть на сеперів . Стогнуть що вони "наші люди" були наші поки не кричали хай Путін і не розтоптали наш прапор (може не всі). Німці в 33 привили до влади Гітлера і до сіх пори за це відповідають . За що боролись на то і напоролись !!!!!


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8329 / 1.56MB / SQL:{query_count}