Три дні на 8 березня

8 березня є другим за поширеністю з-поміж “офісних” свят

фото: odb.te.ua
Згідно з результатами опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, у 6 із 10 українських офісів співробітниць вітають із жіночим днем.
8 березня незмінно входить до трійки найпопулярніших “офісних” свят і за поширеністю поступається лише Новому року. Незважаючи на кризові часи, чоловіки не втрачають нагоди порадувати жінок своєю увагою.
Як і рік тому, у більшості офісних співробітників 8 березня асоціюється із додатковим вихідним, початком весни і чудовим святом. Не дивно, що жінкам цей день більше припав до душі. Прекрасній половині офісу подобається отримувати подарунки й підкреслену увагу  з боку чоловіків-колег. Для чоловіків, навпаки, це швидше привід зробити приємність співробітницям. 
Троє з десяти представників сильної статі саме в цьому бачать сенс свята. Проте варто відзначити, що чоловіки частіше, ніж жінки, називають 8 березня фальшивим святом або пережитком радянських часів. В опитуванні взяли участь 449 респондентів, 27% чоловіків і 73% жінок.
До слова: оскільки цього року 8 березня при падає на неділю, то згідно з законом України, святковий день, який припадає на вихідний (суботу чи неділю), автоматично переноситься на наступний робочий день у календарі, тобто понеділок. Отож українці матимуть три вихідні дні поспіль – із суботи до понеділка включно.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8489 / 1.53MB / SQL:{query_count}