Росії заборони не писані

Україна від 16 березня в односторонньому порядку зупиняє дію угоди про малий прикордонний рух із Росією

Про це заявив прем’єр Арсеній Яценюк на засіданні уряду, повідомляє “Українська правда”. З 16 березня можна буде перетинати кордон виключно через міжнародні пункти пропуску, які контролюються повністю українською владою. 
“Це питання національної безпеки і контроль за переміщенням громадян,  насамперед РФ, які, на жаль, не з туризмом сюди приїжджають, мають цікаві туристичні автомобілі у вигляді російських танків і квитки російських військовослужбовців. Туристичне агентство – Міністерство оборони Російської Федерації у ГРУ ГШ РФ”, – підкреслив Яценюк. Зазначимо, що з 1 березня росіяни можуть в’їжджати в Україну тільки за закордонними паспортами.
От тільки навряд чи такі кроки убезпечить нас від незаконного проникнення російських військових і техніки через кордон, який не контролюється нашою владою. Але хоч якісь рішення від уряду. Потрібно додати, що 4 березня у Донбас прибув вже 17 незаконний так званий гумконвой. Впродовж цього місяця можна очікувати ще два таких “подарунки” від Кремля своїм терористам.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7915 / 1.52MB / SQL:{query_count}