І ви живіть без пільг!

В уряді вирішили залишити колишніх високопосадовців без покоївок та інших привілеїв

Кабмін завершив процедуру позбавлення колишніх високопосадовців пільг і привілеїв. Про це за результатами засідання уряду 26 листопада повідомив міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак. “Ми завершили процедуру позбавлення колишніх посадовців пільг і різних привілеїв”, – зазначив він.
Він нагадав, що у Кабміні було ініційовано прийняття цих рішень у березні. “Ми зверталися з проектами розпоряджень Президента, і підтримав уряд. Також ми зверталися до парламенту з проектами постанови про позбавлення пільг”, – сказав він, інформує “5 канал”. 
“Сьогодні ми завершили цей етап – скасували низку розпоряджень, якими забезпечувалося санаторно-курортне, автомобільне, медичне обслуговування колишніх президентів, прем’єрів, міністрів...” – зазначив Семерак.
Він уточнив, що високопосадовці віднині не матимуть, зокрема, покоївок, безкоштовного медико-санітарного обслуговування. Їм також держава не  буде оплачувати утримання дачних будиночків. “Високопосадовці і колишні, і теперішні повинні жити при таких стандартах, як живе суспільство”, – додав посадовець.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7925 / 1.52MB / SQL:{query_count}