Нові посвідчення для міліціянтів

Заміна бланків посвідчень міліції пов’язана з необхідністю відокремити зрадників від тих працівників правоохоронних органів, які продовжують сумлінно служити українському народу. Заміна бланків запланована з 1 грудня

Нові бланки містять низку змін у своєму дизайні та захисті від підробок, а їх друк здійснюватиметься не комерційною структурою, а державним підприємством. Рішення про повну заміну посвідчень ухвалив глава відомства Арсен Аваков, інформує Еспресо.TV.
У відомстві кажуть, що значна частина службових посвідчень працівника міліції залишилася в осіб, які зрадили присязі працівника органів внутрішніх справ, перейшли на службу до держави-окупанта або стали на бік терористів.
Ці особи використовують службові посвідчення працівника міліції з корисливою або злочинною метою. Тож для виправлення становища міністр МВС ухвалив рішення про повну заміну службових посвідчень працівникам органів і підрозділів внутрішніх справ. 
У МВС розробили новий зразок службового посвідчення працівника міліції. Для їхнього виготовлення придбані програмно-апаратні комплекси. Від службових посвідчень старого зразка їх відрізнятиме новий дизайн бланка та новітня система захисту.
Основними відмінностями нового бланка службового посвідчення буде відсутність слів “СЛУЖБОВЕ ПОСВІДЧЕННЯ” (позиція 1) та назви органу внутрішніх справ (позиція 2) на лицевому боці бланка. Крім того, слово “МІЛІЦІЯ” (позиція 3) буде надруковане великим літерами.
На зворотному боці бланка службового посвідчення нового зразка відсутні слова “МВС” та “Україна” (позиція 4), зменшено рамку для фото (позиція 5), а також зображено емблему МВС з літерами UA (позиція 6).

На відміну від виготовлення бланків службових посвідчень працівників міліції старого зразка, які виготовлялися  комерційною структурою, нові бланки службових посвідчень будуть виготовлятися Державним підприємством “Поліграфкомбінат “Україна”.  
Заміна нинішніх службових посвідчень на посвідчення нового зразка розпочнеться 1 грудня цього року. Її планують завершити в найкоротший термін.
МВС звертається до громадян із проханням уважно розглядати посвідчення працівника міліції під час його пред’явлення якоюсь особою. У разі виявлення службового посвідчення працівника міліції старого зразка слід повідомляти про це до найближчого відділення міліції або за телефоном “102”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8636 / 1.54MB / SQL:{query_count}