Нове у справі Савченко

Захисники українки добиватимуться визнання її військовополоненою

фото: mskagency.ru
Суд долучив до справи Надії Савченко докази її невинуватості. У цьому переконують адвокати української льотчиці.
Підчас судового засідання, що відбулося сьомого листопада, Басманний суд Москви задовольнив клопотання адвокатів українського офіцера і додав до справи нові документи. Йдеться про протоколи допиту очевидців затримання Савченко. “Отож, наше клопотання тепер задоволене. Адвокатські допити Синяговського та інших тепер є матеріалами кримінально справи Савченко”, – написав на своїй сторінці у Twitter адвокат полоненої Марк Фейгін.
Раніше Савченко подавала й клопотання щодо особистої присутності на суді. На вчорашнє засідання українську льотчицю привели під конвоєм із десятьох озброєних поліцейських. “Конвой Савченко озброєний не тільки табельними пістолетами ПМ, але і пістолетами-кулеметами “Кедр”, наприклад”, – повідомив інший захисник українки Микола Полозов.
Учора також стало відомо, що Надія Савченко подала рапорт на звільнення зі Збройних сил України, оскільки є обраною до парламенту за списком “Батьківщини”. “У найближчому майбутньому ми плануємо домагатися для Надії Савченко статусу військовополоненої й звільнити її від кримінальної відповідальності в РФ”, – підсумував адвокат Марк Фейгін у Twitter.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8330 / 1.53MB / SQL:{query_count}