Cвято наших героїв

Відтепер 14 жовтня щорічно відзначатимемо День захисника України

Президент Порошенко своїм указом скасував святкування 23 лютого Дня захисника Вітчизни. Натомість встановив, що на державному рівні має відзначатись 14 жовтня – День захисника України.
“З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості”, – зазначено в указі глави держави.
“День Покрови із релігійного свята перетворився на професійне свято оборонців української землі… Наші Збройні Сили, Національна гвардія, прикордонники, силовики заслужено успадкували військову славу тих українців, які під час Другої світової захищали Вітчизну у лавах Червоної Армії. Захищати Вітчизну ми вчимося і на їхньому досвіді. Рівно як і на досвіді Війська Запорізького, січових стрільців і вояків УПА. І вже на власному героїчному досвіді Вітчизняної війни чотирнадцятого року… 
Це свято має бути всенародним святом, святом, яке відзначатиметься в кожній сім’ї. Я найближчим часом планую внести до Кодексу про працю зміни, відповідно до яких 14 жовтня – буде в Україні вихідним днем…”, – заявив Порошенко на острові Хортиця, де відбувається церемонія нагородження героїв АТО.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8077 / 1.53MB / SQL:{query_count}