Уряд хоче більших повноважень

Кабінет Міністрів хоче отримати надзвичайні повноваження з врегулювання газових питань

фото: ft.com
Йдеться про випадки, коли Росія або обмежуватиме постачання палива, або й геть перекриватиме кран.
Відповідний законопроект на початку цього тижня зареєстрували у парламенті. Документ передбачає, що Кабінет Міністрів зможе на місяць запроваджувати надзвичайні заходи на газовому ринку. У цей час урядовці матимуть право встановлювати обов’язкові умови купівлі-продажу, транспортування, постачання газу, обмежувати ціни на газ, запроваджувати особливі умови експорту та імпорту палива. 
Також у межах цих “надзвичайних повноважень” уряд матиме право самостійно визначати коло суб’єктів, які мають продавати “Нафтогазу” газ для забезпечення потреб населення, а також приймати рішення про обмеження або зупинку газопостачання споживачам.
У випадку прийняття цього документа із запровадженням Кабінетом Міністрів особливого періоду, усі договори щодо постачань газу втратять силу. При цьому облгази не нестимуть відповідальності за відмову постачати газ новим споживачам. 
Цілком можливо, що за цей документ візьмуться уже депутати нового скликання, оскільки ВР сьомого скликання, згідно з планом, не матиме пленарних засідань.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8053 / 1.52MB / SQL:{query_count}