Хочуть у армію!

Згідно з опитуванням Центру Разумкова, понад 40 відсотків українців готові служити за контрактом за 5 – 10 тисяч гривень

56,9% українців вважають необхідним перехід української армії на конт­рактний принцип формування (цю ідею підтримує більшість жителів усіх регіонів). Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 5 по 10 вересня 2014 року.
Відповідаючи на запитання, за яку місячну плату вони погодилися б піти (або рекомендували б іти своїм дітям чи родичам) служити за конт­рактом до Збройних сил солдатом або сержантом, ті, хто погодився б служити, найчастіше називають розмір плати в межах 5 – 10 тисяч гривень (40,1% тих, хто погодився б служити за контрактом у армії), інформує УНІАН.
Відповідаючи на запитання «Якби вам запропонували щорічно протягом місяця проходити підготовку резервістом у Збройних силах, виплачуючи грошову компенсацію, то яким мав би бути рівень компенсації, аби ви на ці умови погодилися?», найчастіше респонденти називають суму в межах 4 – 10 тисяч гривень (56,9% тих, хто погодився би проходити підготовку резервістом). 
37,4% громадян України готові особисто (або підтримати рішення своїх рідних) стати до лав ЗСУ в разі зовнішньої агресії
Водночас 37,4% громадян України готові особисто (або підтримати рішення своїх рідних) стати до лав ЗСУ в разі зовнішньої агресії (серед чоловічого населення віком до 60 років – 52,8%). 47,5% опитаних готові добровільно перераховувати частину (5-10%) своїх доходів на потреби Збройних сил. 
Найчастіше готові особисто (або підтримати рішення своїх рідних) стати до лав ЗСУ в разі зовнішньої агресії жителі центрального регіону (50,1% усіх жителів цього регіону), у західному регіоні таку готовність висловили 43,4%, на півдні – 29,3%, на сході – 28,8%, у Донбасі – 17,2%. 
Готові добровільно перераховувати частину своїх доходів на потреби ЗСУ 63,6% жителів західного, 57,4% – центрального, 34,6% – південного, 35,7% – східного регіонів і 27,8% жителів Донбасу. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8783 / 1.53MB / SQL:{query_count}