Війна і наслідки

РНБО оцінила збитки від війни на Донбасі у 30 мільярдів гривень

фото: АР
Економічні втрати України через бойові дії на Донбасі становлять понад 30 млрд грн, про це повідомили в РНБО України.
Станом на 1 вересня в Донецькій і Луганській областях зруйновані або пошкоджені десятки шкіл, лікарень, промислових і адміністративних об’єктів на загальну суму 4,788 млрд грн. Без житла залишилися понад 710 тис. осіб, у Донецькій області зруйновані або пошкоджені 4740 житлових будинків, в Луганській – понад 690. Для їх відновлення знадобиться 1,57 млрд грн, інформує ipress.ua.
РНБО також повідомляє про те, що унаслідок діяльності терористів на сході України пошкоджено 962 кілометри доріг, 24 мости і шляхопроводи, їх відновлення коштуватиме 2,153 млрд грн. “На залізниці потрібно 880 млн грн, на об’єкти тепло- і водопостачання – 70 млн грн, на об’єкти електротранспорту в містах – 8,8 млн грн. Оцінити вартість руйнувань в аеропортах Донецька та Луганська поки не можливо”, – йдеться у повідомленні відомства. РНБО зазначає, що всі сім ТЕС на Донбасі пошкоджені “причому Слов’янська станція зупинена повністю, Луганська – частково”. За інформацією відомства, для їх відновлення знадобиться 693 млн грн. 
“Ремонт пошкоджених газопроводів та об’єктів газової інфраструктури зажадає ще 500 млн грн. З 93 шахт на Донбасі працюють тільки 24, на 58 лише відкачується вода, 11 шахт повністю затоплені. Оцінити збитки вугільної галузі через бої поки не можливо”, – кажуть у РНБО. Цьогоріч 18 млрд грн податків недоотримає Україна від Луганської та Донецької областей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8030 / 1.53MB / SQL:{query_count}