Президент скасовує пільги

На утримання одного чиновника з бюджету витрачають 800-900 тисяч гривень на рік

Президент позбавив пільг Ющенка, Литвина, Азарова та відставних генералів. Про це йдеться в указі “Про визнання такими, що втратили чинність, деяких указів Президента України”.
Відтак укази, якими визначалося, що генерал армії, генерал внутрішньої служби, державний радник юстиції у випадку звільнення за вислугою строку служби може бути призначений на посаду радника Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ або іншого військового формування, а державний радник юстиції – на посаду радника Генпрокуратури, тепер недійсні. Досі вони отримували грошове, медичне, транспортне обслуговування, право мати помічника, їм забезпечували щорічне санаторно-курортне лікування, сплачували 50% вартості користування житлом, комунальними послугами і телефоном. 
Крім того, у випадку працевлаштування таких осіб після звільнення за вислугою строку служби на інше місце роботи незалежно від форм власності на них поширювалися безкоштовне медичне обслуговування, санаторно-курортне лікування та сплата 50% комунальних послуг за рахунок держави.
Також розпорядженням від 4 серпня Президент зняв гриф “опублікуванню не підлягає”, а також скасував дію низки розпоряджень, якими передбачалися “обслуговування та безпека” колишніх посадовців. Без пільг залишилися Ю. Звягільський, В. Масол, Є. Марчук, П. Лазаренко, В. Пустовойтенко, В. Ющенко, М. Азаров, А. Кінах, В. Стельмах, В. Янукович, В. Литвин.
Крім того, як учора заявив перший заступник глави АП Геннадій Зубко, Президент ініціює скасування пільг, призначених чиновникам після 2010 року. “Скасують усі пільги, що були із 2010 року”, – заявив він, уточнивши, що на утримання одного чиновника з бюджету втрачають 800-900 тисяч гривень на рік.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7850 / 1.53MB / SQL:{query_count}