Кравчук: “Кримці ще проситимуть Україну врятувати їх від Росії!”

Перший президент України Леонід Кравчук переконаний, що жителі Криму розчаруються у владі окупантів і проситимуть Київ урятувати їх від наслідків приєднання до Росії

фото: elise.com.ua
Про це він заявив на конференції Warsaw East European Conference (WEEC 2014) у Варшаві, інформує УНІАН. “Крим буде спустошеним, як сіра зона чи чорна діра, але рано чи пізно прийде час, коли кримці приїдуть до України й попросять рятувати Крим!” – сказав він.
Кравчук розкритикував плани російської влади створити на півострові ігрову зону заявивши, що вона приречена на поразку і від цього не виграють місцеві жителі.
“На вході до кримського Лас-Вегаса стоятимуть чеченці, а російські мордовороти “стрілятимуть” один в одного 2 долари. Це нічого не дасть для готелів, санаторіїв, для того, чим Крим живе”, – переконаний перший президент. “Жителі Криму не зможуть цього витримати”, – додав він. Також він зауважив, що вже зараз видно проблеми навіть із забезпеченням півострова продуктами харчування. 
Як наголосив Кравчук, Микита Хрущов насправді не подарував Крим Україні, а перекинув на тодішню українську республіку обов’язки з розвитку півострова, який був у жалюгідному стані. Він зауважив, що передання відбулося на підставі офіційного звернення органів РСФР до УРСР та було затверджене на рівні Радянського Союзу, що підтверджують офіційні документи.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7954 / 1.53MB / SQL:{query_count}