Силовики затримали екс-мера Слов’янська Нелю Штепу

Міністерство внут­рішніх справ Ук­раїни заявляє про затримання ко­­­лишнього мера міс­­та Слов’янськ Нелі Ште­­­пи

фото: kvedomosti.com
“Наразі затриману чинов­ницю конвоюють до управління СБУ Харківської області для проведення процесуальних дій”, – інформує прес-служба МВС.
Нелі Штепі оголошено про підозру у вчиненні дій, передбачених ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України. Крім того, проводиться перевірка інформації про пособництво Штепи діяльності озброєних бойовиків і терористичних груп на території Слов’янська та Слов’янського району.
15 квітня Неля Штепа заявила, що будівлю міського виконкому захопили російські диверсанти. Донецьке обласне управління СБУ порушило кримінальну справу проти мера Слов’янська Нелі Штепи за сепаратизм.
22 квітня Штепа заявила російському телеканалу lifenews.ru про підтримку сепаратистів. “Я дивлюся на прибічників федералізації і бачу, що вони сильні духом. Вони переможуть і “Правий сектор”, і військових. Вони всіх тут переможуть, тому що вони впевнені в тому, що роблять!” – заявила мер.
Вона сказала, що поруч із народним ополченням почувається захищеною. Штепа додала, що “дуже вдячна Путіну за те, що він увійшов до Криму, зупинив у Полтаві “Правий сектор”. Якби Крим не перейшов до Росії, нас би змели, як багатьох, і зараз у Слов’янську були би не ополченці, а “Правий сектор”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8059 / 1.53MB / SQL:{query_count}