Огляд соціальних мережЛідія Котеляк
(www.facebook.com/lidiia.koteliak):
“Учора разом із народними депутатами Іриною Геращенко, Олексієм Кайдою та Андрієм Іллєнко – членами ТСК з питань використання коштів на Збройні сили й інші військові формування – здійснили виїзне засідання у зону АТО, щоби перевірити забезпечення наших військових засобами спецзахисту, харчуванням, медичне забезпечення й санітарні умови.
Супроводжував нашу робочу групу особисто міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, за що ми йому дуже вдячні, оскільки мали можливість відвідати два базові табори наших військових і нацгвардійців під Слов’янськом та інші блокпости.
Спершу ми поїхали до бази, де зараз дислокуються військові, які беруть участь у бойових діях. Їм презентували новий бронежилет 5-го ступеня захисту й кевларові каски. Усього ця база отримала 2 000 жилетів і 6 000 касок. Вони забезпечені новими БТРами, мають усе необхідне військове обладнання. Також саме ця частина нещодавно була забезпечена біосанвузлами й душовими кабінами. Там створено всі належні побутові умови, обладнаний навіть кінозал із медіапроектором (деталі на фото). Згодом усі військові табори мають отримати таке ж технічне обладнання, як і ця база. Ми переконалися пізніше, що поступово це вже відбувається. 
На цій базі зберігають вилучену в сепаратистів зброю: ПЗРК, протитанкові комплекси, протипіхотні міни й міни дистанційного підриву, засоби зв’язку, крупнокаліберні набої. Увесь цей арсенал – російського походження, що підтверджується численними формулярами від заводів-виробників. Його незабаром передадуть для вивчення в Київ як докази того, що РФ експортує на схід не тільки терористів, а й зброю.
Страшно, що ця зброя була всюди на блокпостах і навіть зберігалась у підвалі церкви. Наші сапери і далі проводять пошукові операції та роботи з розмінування. На фото ви можете побачити нерозірвані снаряди в асфальті на дорозі до Слов’янська.
Не все, що вчора побачили та почули, можу писати зараз тут, однак скоро ви зможете ознайомитися зі звітом ТСК з виїзного засідання. Хочу додати: відвідавши один із блокпостів, близький до зони АТО, ми переконалися, що там військові дійсно забезпечені всім необхідним. Вони добре харчуються, для них створені нормальні умови. Так, вони польові, але досить пристойні. Побачили й великі продовольчі запаси, спробували кашу. Вона така ж смачна, як і на Майдані була!
Хлопці мають світло в очах, позитивно й патріотично налаштовані, а це головне! Мали можливість поспілкуватися з жителями Слов’янська. Люди ставлять багато питань про відновлення інфраструктури, подання води і світла, отримання гуманітарної допомоги. Українська влада вже дуже багато зробила за ці кілька днів для того, щоби люди відчули себе в безпеці та якнайшвидше повернулися до нормального життя. Завдяки Зоряну Шкіряку ми переконалися, що люди дійсно отримують усе необхідне і нова українська влада користується повагою у місцевих жителів.
Ми, члени ТСК, ще маємо багато чого зробити, щоб українські військові дійсно отримали все вчасно, стежимо, що Міноборони закуповує і чи постачає до військових частин. Ми проконтролюємо кожну копійчину, яку пожертвували на ЗСУ та Нацгвардію”.

Народна Самооборона Львівщини
(www.facebook.com/lviv.samooborona):
“Самооборона подарувала батальйону “Львів” якісні каски, форму та інше спорядження. Ми сьогодні (10 липня – “Пошта”) привезли 120 комплектів форми, до якої належать штани, куртка, сорочка і футболка. 
Це все з Німеччини. Також ми привезли 30 касок, 48 дощовиків і 48 спальних мішків. Кошти на це виділила київська фірма “Соломія”, яка випускає чаї Batik та “Аскольд”, частина коштів з яких іде на українську армію”, – розповів заступник керівникасамооборони Львівщини Сергій Дзядик”.

Urban Project, GIZ Lviv
(www.facebook.com/Urban-Project-GIZ-Lviv):
“Люди, потрібно якось реагувати! У ратуші по-варварськи демонтували старі дерев’яні вікна і міняють їх на дерев’яний слопакет! 
Проблема в тому, що всі старі вікна підлягали реставрації, а їх просто викинули і купили нові! Наш експерт по дереву, Крістоф Юнгганс, попередньо оцінив вартість робіт, але орендар приміщення хоче скоріше відкрити ресторан і тому міняє всі вікна, а монтаж роблять стук-грюк, аби з рук! Ну що це таке?!”

Сергій Зюбаненко (www.facebook.com/profile.php?id=100006476242722&ref=ts&fref=ts):
“8 липня відбулась нарада міського голови Львова, у якій я приймав безпосередню участь. Мова йшла про втілення пілотного проекту реформування міліції у Львівській області, а також про можливість залучення органів місцевого самоврядування до його реалізації.
Сьогодні ми вдруге зустрілись для обговорення цієї теми. Нещодавно повернувся з Львівської міської ради, де о 7.45 відбулась робоча зустріч, у якій взяли участь перший заступник міського голови Львова Олег Синютка, голови районних адміністрацій та начальники районних відділів міліції. Основним питанням, обговорення якого згуртувало представників влади та правоохоронців, було внесення пропозицій щодо їх взаємодії в рамках проведення реформ. Під час зустрічі був приємно вражений активною ініціативою керівників райвідділів щодо надання новаторських пропозицій, які насамперед стосуються не захисту міліції, а громадян. Щиро надіюсь, що все озвучене під час зустрічі незабаром втілиться в життя.
Зважаючи на напружену ситуацію в державі, на сьогодні призупинене будівництво нового прозорого офісу львівської міліції, а реалізація реформи ДоРеМі і далі проводиться в більш пасивній формі.
Для активізації реформування міліції за всіма напрямками планую наступного тижня публічно звернутись до громади, щоб спільно знайти альтернативні методи та засоби здійснення запланованих змін”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7830 / 1.58MB / SQL:{query_count}