Біометричні паспорти для українців

У Міністерстві закордонних справ України сподіваються, що парламент ухвалить законопроект про біометричні паспорти до літніх канікул

Про це під час відеоконференції сказав директор департаменту Європейського Союзу МЗС України Всеволод Ченцов, інформує УНН.
“Щодо введення біометричних паспортів, то ми перебуваємо на фінішній прямій. Зараз уже готовий відповідний законопроект, і ми сподіваємось, що найближчим часом він буде схвалений на рівні уряду і до початку літніх канікул на рівні парламенту”, – зауважив Всеволод Ченцов.
Раніше міністр юстиції Павло Петренко зазначив, що Україна повинна видавати біометричні паспорти. “І ми сподіваємося, що до вересня, до кінця року, цей процес піде. І це є сигналом для Європейської комісії про те, що необхідно мотивувати українську сторону і відкривати кордони для українців”, – повідомляв міністр.
Україна може стати другою країною Східного партнерства Євросоюзу, яка виконає умови для введення безвізового режиму з Шенгенською зоною. Першою була Молдова, громадяни якої, маючи біометричні закордонні паспорти, можуть подорожувати в країни ЄС без віз.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8150 / 1.52MB / SQL:{query_count}