ДАІ розпочала “полювання” на автобуси

В Україні розпочався комплекс профілактичних заходів “Автобус – 2014”. Перевірки перевізників розпочалися 20 травня і триватимуть до 20 червня

Як зазначили в прес-службі ДАІ Львівщини, передусім профілактична операція скерована на підвищення безпеки при перевезенні пасажирів, забезпечення дотримання законодавства пасажироперевізниками. 
Свою увагу працівники ДАІ насамперед зосередять на нерегулярних перевезеннях пасажирів. Невдовзі розпочнеться сезон літніх відпусток, тож питання досить актуальне. Працівники ДАІ спільно з територіальними представниками підрозділу Укртрансінспекції перевірять наявність ліцензій на право надання послуг з перевезення пасажирів автобусами в суб’єктів господарювання, технічну готовність автобусів, мікроавтобусів та іншого відповідного транспорту до експлуатації в літній період.
Крім того, здійснюватиметься контроль за дотриманням водіями режиму праці й відпочинку, проходження ними обов’язкового медичного контролю перед виходом на маршрут.
Перевірки перевізників розпочалися 20 травня і триватимуть до 20 червня
“У літній період обсяг пасажирських перевезень значно збільшується, оскільки розпочинається сезон відпусток та екскурсій. Аби дорога до місця відпочинку була безпечною, працівники ДАІ особливу увагу приділятимуть транспорту, яким перевозять пасажирів, зокрема організовані групи дітей, посилять контроль за дотриманням Правил дорожнього руху водіями пасажирського транспорту”, – зазначає начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко.
Інспектори ДАІ стежитимуть, щоби водії пасажирського транспорту не перевищували швидкісного режиму, дотримувалися правил проїзду залізничних переїздів, обгону, зупинки і стоянки й інших Правил дорожнього руху.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8125 / 1.53MB / SQL:{query_count}