Помста Росії

МЗС надіслало РФ ноту через заборону в’їзду Джемілєву до Криму

фото: ua.for-ua.com.
В Україні обурені рішенням Росії про заборону екс-лідеру Меджлісу кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву у в’їзді на територію РФ на п’ять  років. Про це наголосив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.
За його словами, цілком очевидним є той факт, що це “помста Джемілєву за його чітку позицію про невизнання окупації Криму”. “Схоже, що радянські тоталітарні методи, які пережив багатостраждальний кримськотатарський народ під час сталінських депортацій, сьогодні починають реалізовуватися чинною російською владою “, – зазначив представник МЗС.
Перебийніс назвав це “проявом ксенофобії, шовінізму та національної нетерпимості” з боку РФ. Та наголосив, що МЗС вимагає від усіх, хто незаконно захопив владу у Криму та від представників РФ припинити залякування та репресії щодо кримських татар. Представник МЗС зауважив, що Україна надіслала ноту 22 квітня до МЗС РФ, у якій висловила стурбованість такими діями РФ та вимагає скасувати рішення щодо Джемілєва.
22 квітня лідерові кримськотатарського народу, народному депутатові України Мустафі Джемілєву заборонили в’їзд на територію півострова на п’ять років.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8631 / 1.53MB / SQL:{query_count}