105 мільйонів для армії від українців

У рамках акції “Підтримай Українську армію” на рахунки Міністерства оборони надійшло вже більше 105 млн грн

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті відомства. “Станом на 22 квітня від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним силам України в рамках акції “Підтримай Українську армію” на рахунки Міністерства оборони України надійшло вже більше 105,6 млн грн”, – зазначено у повідомленні.  У відомстві звітують, що 99 млн грн – це грошові перекази на матеріально-технічне, решта – на медичне забезпечення ЗСУ.
Завдяки дзвінкам на єдиний мобільний номер 565 на підтримку Української армії перераховано 24, 798 млн грн. Усі ці кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення ЗС України. 2 квітня в.о. президента Олександр Турчинов заявив про те, що у зв’язку із ситуацією у країні Кабінет Міністрів виділить гроші для переозброєння армії. “Для захисту нашої держави Кабінет Міністрів буде виділяти кошти не тільки, щоб утримувати армію, але і щоб її переозброювати”, – наголосив Турчинов.
18 квітня Кабінет Міністрів України виділив 5 млрд грн на потреби українських військових. Акція “Підтримай Українську армію” стартувала 15 березня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7902 / 1.53MB / SQL:{query_count}