Пам’ятник Небесній сотні у Києві

Міська влада Києва визначилася з тривалістю конкурсу на кращий проект меморіалу Небесної сотні, який планують встановити в центральній частині міста

Про це повідомили на спільній прес-конференції Міністерства культури та КМДА у департаменті архітектури міської адміністрації. За інформацією організаторів конкурсу, публічне обговорення програми триватиме до 14 травня, реєстрація учасників – до 16 червня, подача проектів – до 22 серпня, а з 28 серпня по 28 вересня всі роботи будуть оприлюднені. 
Кращий проект планують вибрати до 15 жовтня, а вже з листопада почнеться робота над проектом. “Якщо все пройде за графіком, вже до лютого меморіал можна відкрити”, – заявляють в департаменті архітектури КМДА. “Вже зібрано багато пропозицій – і за місцем установки меморіалу, і за його загальним виглядом. Ідеологічне та художнє рішення майбутнього пам’ятника вимагає комплексного осмислення всього простору революційних подій”, – говорять в оргкомітеті конкурсу, інформує zaxid.net.
Конкурс відкритий і всеукраїнський, тому участь у ньому можуть взяти всі бажаючі, з будь-якого регіону України, а автор концепції не обов’язково повинен бути фахівцем-архітектором.
У рамках конкурсу створено спеціальний сайт – nebesna.kga.gov.ua, на якому люди можуть висловити свої бачення вигляду меморіалу. Фінансування конкурсу, виготовлення та встановлення меморіалу відбудеться за рахунок благодійників.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8654 / 1.52MB / SQL:{query_count}