Гра в кілька рук

“Пошта” порівнює кандидатів у президенти, їх походження, гроші та мотиви

Центральна виборча комісія завершила прийом заявок від охочих позмагатися за президентську булаву. В підсумку ЦВК зареєструвала 23 кандидати із 46-ти, які надсилали свої документи. Відмовили, зокрема, одному з найбільш оригінальних за історію виборів персонажу – Дартові Олексійовичу Вейдеру. Водночас ЦВК звернулася й до СБУ, аби там теж його перевірили. Цікаво, утім, те, що напередодні комісія зареєструвала у ЦВК представника Дарта Вейдера…
Свою думку про кандидатів висловили й експерти Комітету виборців України. Голова правління КВУ Олександр Черненко переконаний, що дві третини з них технічні. 
“Ми прогнозували, що технічні кандидати будуть, від них нікуди не подінешся. Але не думали, що їх буде так багато. Мотиви технічних кандидатів різні: хтось має проблеми із законодавством і хоче на два місяці уникнути певного неприємного спілкування з правоохоронними органами, хтось на президентських виборах взяв старт на парламентські вибори, а хтось займатиметься елементарним інформаційним кілерством. Ці технології були “обкатані” на місцевому рівні, сьогодні їх хотіли “обкатати” на загальнонаціональному,” – заявив Олександр Черненко, уточнивши, що технічним кандидатом можна вважати будь-кого з тих, хто набере менше одного відсотка голосів. А таких, за прогнозами КВУ, 70 відсотків.
У цьому номері “Пошта” порівнює більшість кандидатів – їх походження, освіту, статки.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8017 / 1.53MB / SQL:{query_count}