Відновити згорілий Будинок профспілок

Київміськбуд приступив до зовнішніх робіт з відновлення Будинку профспілок на майдані Незалежності, який постраждав від пожежі під час штурму Майдану в ніч на 19 лютого

фото: 2.bp.blogspot.com
“Що стосується Будинку профспілок, на сьогодні ми виконуємо демонтажні роботи: знімаємо зовнішні кондиціонери, демонтуємо розбите скло, щоб на голови людям не падало, щоб було безпечно там перебувати”, – розповів головний інженер Київміськбуду Олег Регіда.
З його слів, паралельно триває експертиза будівлі на предмет завданих вогнем ушкоджень, в тому числі стану несучих конструкцій Будинку профспілок. “А тижнів через два будемо заходити всередину приміщення. Ще тривають експертні роботи, і ми чекаємо висновків попередньої експертизи”, – додав він.
Олег Регіда також повідомив, що після завершення експертизи стануть відомі подальші дії та визначаться можливі учасники з будівельних компаній з реалізації проекту відновлення Будинку профспілок. Крім того, на початок квітня Київміськбуд продовжує ремонтні роботи приміщень (4-й і 8 – 11 поверхи) Київської міської державної адміністрації, інформує zaxid.net.
“У ремонтних роботах задіяні близько 40 фахівців. Десятий та одинадцятий поверхи закінчимо на цьому тижні, ну і далі – за графіком. Нам допомагають в цій роботі Самооборона та активісти Майдану”, – уточнив Олег Регіда. Головний архітектор Києва Сергій Целовальник попередньо оцінив вартість відновлення Будинку профспілок у понад 100 млн гривень.
Зазначимо, холдингова компанія Київміськбуд створена на базі майна державної комунальної будівельної корпорації Київміськбуд в 1994 році шляхом об’єднання в її статутному капіталі контрольних пакетів акцій 28 підприємств та інших активів. До складу холдингу входять 40 відкритих акціонерних товариств, в яких компанія володіє акціями, шість дочірніх підприємств і 51 підприємство на правах асоційованого члена.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8397 / 1.53MB / SQL:{query_count}