Їм вигідна дестабілізація…

Секретар РНБО Андрій Парубій заявив про підготовку сепаратистами провокацій 9 травня

В Україні готують нові сепаратистські виступи, які, зокрема, 9 травня можуть використати для посилення дестабілізації в країні. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій.
“Ми передбачаємо новий етап активної фази. За нашими даними, ця активна фаза може мати найбільше своє вираження 1 і 9 травня. Власне 9 травня сепаратистів та екстремістів будуть використовувати для посилення дестабілізації в Україні”, – зазначив він учора. 
З  його слів, операція “Російська весна” з дестабілізації ситуації у восьми областях України на даний час знаходить щораз менше підтримки в цих регіонах. “Їх план, метою якого було проголошення паралельних органів влади та звернення до керівництва Російської Федерації, на сьогодні вичерпаний, кількість учасників мітингів у цих областях з кожним днем стає меншою”, – сказав Андрій Парубій, інформує zaxid.net.
“Проте, за нашими оперативними даними, є інформація, що вони змінюватимуть тактику і в найближчий період проводитимуть нові провокаційні дії на території південних та східних областей України!” – наголосив секретар РНБО.
“Не зумівши на рівні обласних рад домогтися видимого успіху, активісти проросійських екстремістських груп зараз намагаються проводити роботу з міськими, районними, навіть селищними радами для того, щоб там приймали рішення про необхідність проведення референдуму щодо приєднання південно-східних регіонів до Росії”, – заявив Андрій Парубій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7953 / 1.53MB / SQL:{query_count}