Жертви репресій: 1739 громадян

Таку кількість озвучив Громадський сектор Майдану

фото: Reuters
За неповні три місяці мирного протесту жертвами репресій стали 1739 людей, заявив учора активіст Громадського секторa Євромайдану Володимир В’ятрович, інформує radiosvoboda.org.
У понеділок, 3 лютого, біля барикади з боку Європейської площі кількасот активістів провели флеш-моб “Ніхто не забутий, ніщо не забуте!”. У руках мітингувальники тримали транспаранти зі статистикою зниклих безвісти, постраждалих і загиблих учасників Майдану.
Близько першої години учасники акції присіли і схопилися за голову. За їхніми словами, це символізує те, що люди, які є поруч, можуть раптом зникнути, якщо репресії продовжаться і, що ця проблема стосується кожного жителя України.
“За неповні три місяці мирного протесту жертвами репресій стали 1739 людей, причому четверо з них загинули, а 35 досі вважаються безвісти зниклими. Крім того, ми є свідками того, як в центрі столиці викрадають людей, викрадають їх посеред вулиць і піддають страшним тортурам”, – розповів один з організаторів акції Володимир В’ятрович.
Окрім того, активісти заявляють, що такі порушення прав людини в Україні небачені за останні 20 років, тому метою акції було звернути на це увагу як українців, так і європейського співтовариства. Мітингувальники переконані, що “встановлення диктатури в Україні є загрозою для світового демократичного порядку”.
Акцію присвятили приїзду до Києва комісара з прав людини Ради Європи Нілса Муйжнієкса.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7874 / 1.53MB / SQL:{query_count}