На захист свободи і миру

Конгрегація Східних Церков висловила свою підтримку українському народові

На ім’я Отця і глави Української греко-католицької церкви Блаженнішого Святослава Шевчука надійшов лист за підписом кардинала Леонардо Сандрі, префекта Конгрегації Східних Церков, архиєпископа Василя Циріла, секретаря конгрегації, зам. секретаря монс. Мауріціо Мальвестіті та всіх працівників конгрегації.
“Висловлюємо вам свою близькість у молитві та можливу допомогу в ці часи випробувань і великого болю за український народ і за Церкву в Україні”, – йдеться у листі. 
“Нехай буде сильною молитва до Богородиці, під Покров якої хочемо ще раз віддати наше буття: можливість швидкого приходу бажаного і справедливого поєднання, щоб Нація в усіх своїх складових повернулась до життя у спокійній гармонії та мирі, зростаючи в добробуті і на користь найбільш малозахищених”, – бажають у Конгрегації Східних Церков.
Представники конгрегації висловили сподівання, що все духовенство УГКЦ та всі її вірні й надалі “власною вірою служитимуть усім українцям на добро, на захист гідності людської особи, свободи, солідарності та миру”. Про це повідомив Департамент інформації УГКЦ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8058 / 1.52MB / SQL:{query_count}